Pracuj w zagranicznych projektach!

Szukasz pracy jako programista Java,  C++,  PHP a może jesteś specjalistą od SQL-a lub konsultantem SAP-a  czy też świetnie znasz się na testowaniu? Świetnie trafiłeś!  Jako programiści w ciemno możemy stwierdzić, że powinieneś mieć satysfakcjonującą pensję i  możliwość wybrania technologii, w której chciałbyś/chciałabyś „robić”. Dlaczego? Ponieważ Twoje umiejętności są dzisiaj w cenie!

 

Lubisz frameworki frontendu takie jak Primefaces, Javascript czy GWT a może programowanie aplikacji na Androida sprawia ci radość?  Wkurza Cię,  że w tej branży jest takie zapotrzebowanie na specjalistów takich jak Ty a każda rozmowa z szefem kończy się ‚wyrównaniem inflacji‚ ?.

 

Prześlij nam swoje CV i oczekiwania a zaoferujemy Tobie z pewnością alternatywę. A może w końcu zaczniesz działać na własny rachunek? W branży IT możliwości jest wiele!

 

Oferujemy 3, 6, lub 12 miesięczne kontrakty za granicą dla programistów i innych specjalistów IT . Specjalizujemy się głównie w rynku niemieckim i austriackim ale w swojej ofercie posiadamy także projekty z Anglii, Irlandii czy Norwegii.

 

strzalkaP  Prześlij CV