„Jeden IT” – kim jesteśmy?

Programistami, którzy stworzyli firmę programistyczno-konsultingową w IT

Zapewne nie raz natknęliście się Państwo na firmy, gdzie miła pani w słuchawce przedstawiła ofertę nie potrafiąc odpowiedzieć na żadne pytanie techniczne a hasła takie jak profesjonalizm czy rzetelność przykrywały istotę sprawy.  Jeden IT  to stworzona przez informatyków z 8 letnim doświadczeniem firma specjalizująca się w świadczeniu usług IT, która ma za zadanie zrozumieć Państwa potrzeby i dostarczyć wysokiej jakości rozwiązania. Każda firma informatyczna reklamuje się wysoką jakością usług IT  ale nasza ma na takowe niezbite dowody w postaci projektów, w których braliśmy udział.  Chcemy aby również Państwo przekonali się o naszej wysokiej jakości.

 

Dlatego stworzyliśmy Jeden IT – firmę, która łączy świat biznesu z branżą IT.

 

Dlaczego my?

 

Przez lata zbieraliśmy doświadczenie jako programiści w polskich jak i zagranicznych firmach. Wielu z nas brało udział w projektach wielkich światowych koncernów takich jak:

Dzięki temu dziś doskonale znamy oczekiwania takich firm w stosunku do zespołów projektowych i stosowanych rozwiązań informatycznych. Poznaliśmy specyfikę prowadzenia dużych projektów, jak i zrozumieliśmy czym może skończyć się niewłaściwie zbudowany team lub niewłaściwie dobrane narzędzie informatyczne.

Umożliwiamy tym samym młodym jak i bardziej doświadczonym programistom wzięcie udziału w międzynarodowych, głównie zagranicznych projektach dając im szansę na pracę z użyciem wiodących na rynku technologii. Tym samym dysponujemy kadrą informatyczną potrafiącą stawić czoła nietrywialnym wyzwaniom.  Staramy się także zapewnić atrakcyjne wynagrodzenie gdyż jako programiści sami wiemy, że oprócz możliwości rozwoju i ciekawych projektów jest to baaaardzo ważny czynnik, który decyduje o sukcesie 🙂

 

Tworzenie oprogramowania

 

Jako programiści nie zapominamy o naszym podstawowym fachu – pisaniu programów komputerowych! To dzięki stałemu doskonaleniu naszych umiejętności jesteśmy cały czas na bieżąco i możemy zaoferować firmom usługi programistyczne w przystępnych cenach i z zachowaniem wysokiej jakości kodu. Współpracujemy także z firmami, które mają ugruntowaną pozycję w swojej dziedzinie zatem jesteśmy w stanie dostarczyć praktycznie każdą usługę IT.

Nasze Usługi

Programy komputerowe na zamówienie
Potrzebujesz jakąś aplikację w Javie/J2EE lub nie masz wystarczająco ludzi by utrzymywać  już  istniejącą? Nasi programiści chętnie podejmą się kolejnego programistycznego wyzwania – to nasza pasja!
Outsourcing kadry IT
Wpadł Twojej firmie nowy projekt jednak brakuje Ci ludzi do jego wykonania? Może warto pomyśleć o outsourcingu kadry IT? Mamy dla Ciebię grupę doświadczonych programistów.
Konsulting IT , wdrożenia i utrzymanie systemów
 Nie wszyscy muszą znać się na informatyce. My musimy! Doradzamy, wdrażamy i utrzymujemy systemy informatyczne.
Rekrutacja specjalistów IT
Czy Twoja firma rekrutacyjna wie co to Clean Code principles czy też SCRUM? My wiemy! Wiemy też jak ważne są to pojęcia w procesie pisania kodu stąd staramy się dostarczać firmom profesjonalistów, którym te pojęcia nie są obce.
Tworzenie i outsourcing zespołów projektowych
Masz nowy projekt? Brakuje Ci wykwalifikowanej kadry do jego implementowania? Podaj nam swoje wymagania a my dostarczymy Ci gotowy zespół programistów.

Co nas wyróżnia

  • Wieloletnie doświadczenie w projektach zagranicznych i krajowych.
  • Wyszkolona kadra posiadająca certyfikaty: SCJP, Microsoft, SAP.
  • Dostęp do międzynarodowych koncernów i najnowszych trendów programistycznych.
  • Ciągłe szkolenie własnych umiejętności IT
  • Weryfikacja kandydatów przez programistów.

Nasz zespół:

Dr Marek Gałązka Jarosław Kaszubkiewicz

Doktor Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalista SAP i ABAP. Prowadzi badania w zakresie matematyki dyskretnej (sieci bezskalowe, teoria grafów) oraz informatyki teoretycznej (algorytmy grafowe). Ma w swoim dorobku kilkanaście publikacji naukowych oraz referatów wygłoszonych na międzynarodowych konferencjach. W wolnych chwilach deweloper C# platformy .NET

 Koordynator projektów na rynek niemiecki oraz brytyjski.  Specjalista języków programowania, w szczególności Java/J2EE. Brał udział w tworzeniu aplikacji dla takich firm jak Vodafone, BMW czy Austrian Telecom. Laureat konkursu IBM Common a także właściciel certyfikatów języka Java – SCJP, SCBCD.

Paweł Kokociński  

Specjalista wdrożeń systemów nadzoru i kontroli eksploatacji. Absolwent wydziału Automatyki i Robotyki Uniwersytetu Technicznego. Analityk procesów produkcyjnych z wieloletnim doświadczeniem w firmie Dalkia S.A. Z zamiłowania programista języków niskiego poziomu obsługujących między innymi kontrolery PLC firm Siemens czy Möller.