Pisanie aplikacji komputerowych

Programowanie aplikacji Jako programiści zajmujemy się także pisaniem programów i aplikacji komputerowych na zamówienie. W chwili obecnej specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania opartego na technologii Java/J2EE.  Staramy się realizować mniejsze i średnie projekty dzięki czemu w stosunkowo krótkim czasie możemy dostarczyć klientowi gotowy, skalowalny produkt.

 

Staramy sie wspierać klienta na każdym etapie tworzenia programu – zarówno w procesie tworzenia jego specyfikacji, architektury później wdrożenia a na końcu utrzymania i dalszego rozwijania.  Jako programiści z wieloletnim doświadczeniem w różnego rodzaju projektach zdajemy sobie sprawę jak ważna jest jakość kodu, który dostarczamy. W związku z tym bierzemy czynny udział w licznych szkoleniach i konferencjach podwyższających nasze umiejętności i znajomość nowych technologii. Dodatkowo w naszej pracy staramy się kierować zasadami Clean Code (Clean Code principles) a cały proces tworzenia oprogramowania przeprowadzać zgodnie z regułami Agile (SCRUM).

Jeśli są Państwo zainteresowani prosimy o kontakt a nasz przedstawiciel skontaktuje się z państwem osobiście.

 

Program komputerowy na zamówienie.

 

Wiele firm informatycznych stawia na dużych klientów.  My staramy się wyjść na przeciw oczekiwaniom firm potrzebującym małe lub średnie aplikacje, które są ściśle związane i ukierunkowane na profil działalności. Dzięki temu możemy zaproponować szybką realizację danego zlecenia ( napisania programu komputerowego)  i w razie konieczności świadczyć usługi jego utrzymania. Jeśli nie wiedzą Państwo jak podejść do zagadnienia stworzenia programu komputerowego, który mógłby pomóc usprawnić procesy w Państwa firmie to zachęcamy do kontaktu.

 

Klient zagraniczny

 

Dotychczas współpracowaliśmy i współpracujemy z wieloma firmami z Niemiec stąd istnieje możliwość spotkania się na terenie tego kraju bezpośrednio z naszym reprezentantem. W tym celu prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu omówienia szczegółów.