Projekty informatyczne, w których braliśmy udział

„Jeden IT” – Konsulting, tworzenie i wdrażanie oprogramowania


Tworzenie oprogramowania od zawsze było naszą pasją. Dziś jako firma informatyczna świadczymy usługi w świecie IT nie reklamując się profesjonalizmem i sumiennością gdyż to dla nas podstawa funkcjonowania. Oferujemy konsulting IT oparty na pasji do świata nieograniczonych możliwości - świata informatyki.


Firmę Jeden IT założyła grupa programistów, którzy zdobywali doświadczenie w Polsce i za granicą. Dzięki wiedzy jaką dał nam udział w projektach programistycznych światowych potentatów takich jak: BMW, Vodafone czy Siemens posiadamy kadrę, dla której programowanie to nie tylko dostarczanie rozwiązań klientom ale przyjemność z tworzenia czegoś nowego. Dziś możemy zaoferować Państwu jakość oprogramowania z najwyższej półki. Jesteśmy także w stanie zapewnić Państwu zespół programistów gotowy do pracy w Państwa siedzibie. My z kolei zajmiemy się sprawami organizacyjnymi takimi jak: rekrutacja, koordynacja a także pomoc merytoryczna.

Program dedykowany ( pisany na potrzeby danego klienta) jest jak garnitur szyty na miarę: najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb!

Czy nie byłoby wspaniale móc zamówić program komputerowy, pisany specjalnie dla Państwa i według Państwa wytycznych? Stworzymy program komputerowy na zamówienie dla Twojej firmy! Dlaczego używać kilka różnych aplikacji kiedy można zamówić jedną, wykonującą dokładnie to, czego potrzebujemy? Firma programistyczna Jeden IT to właśnie firma pisząca programy na życzenie klienta!

Czy wiesz, że

  • Współpracujemy z blisko 20 firmami z UE?
  • Weryfikujemy przez Pair Programming?
  • Wdrażamy systemy informatyczne?
  • Piszemy programy komputerowe?
  • Sponsorujemy blogerów o tematyce IT?