Twoja firma programistyczna w Poznaniu

Poszukujesz firmy, która podejmie się napisania programu komputerowego „szytego na miarę”? Żaden z obecnych na rynku produktów nie spełnia twoich oczekiwań? Masz pomysł jak usprawnić i zautomatyzować działanie twojej firmy? Chcemy być Twoją firmą programistyczną w Poznaniu, w Wielkopolsce, w całej Polsce!

 

Jest wiele firm programistycznych w Polsce i kilka w Poznaniu. Każda z nich pewnością napisałaby dla Ciebie program.  Dlaczego zatem miałbyś wybrać nas?

 

 

  • Lubimy programować

Masz swoje hobby? My też! Jest nim tworzenie programów komputerowych i dlatego to co robimy, robimy z przyjemnością

 

 

  • Chcemy Cię poznać

Nie chcemy być jedynie ‚firmą’ tylko Twoim partnerem w biznesie. Biznes to ludzie a nie korporacje.

 

 

  • Jesteśmy odpowiedzialni

Jeśli czegoś nie będziemy w stanie wykonać należycie, zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, nie podejmiemy się tego

 

 

  • Nie obiecujemy. Gwarantujemy!

Nie chcemy byś kiedykolwiek poczuł, że zostałeś ‚na lodzie’. Zawsze dajemy gwarancję na to co robimy!

 

 

 

Cechy dobrej firmy programistycznej.

Dobra firma programistyczna cechuje się nie tylko wykwalifikowaną kadrą, świetnym rozeznaniem w nowych technologiach czy wysoką jakością swoich produktów. Musi być świadoma, że klient nie jest osobą techniczną a zwracając się do wytwórcy oprogramowania oczekuje przede wszystkim zrozumienia. W profesjonalnej firmie programistycznej stawia się przede wszystkim na poznanie klienta jak i jego potrzeb. Nie jest to zadanie łatwe. Tak jak świetny stolarz nie wie jak przeprowadzić operację tak samo programista nie wie jak działa np. magazyn czy też skomplikowana księgowość. Dlatego zanim zabierzemy się do stworzenia programu komputerowego dla Ciebie chcemy wcielić się w rolę naszego klienta. O ile to możliwe przyjedziemy do Ciebie a także zobaczymy jak pracujesz i jak powinno pracować nasze oprogramowanie aby tę pracę Tobie ułatwiło.

 

Firma programistyczna z Poznania?

Tak jak wspomnieliśmy zanim przystąpimy do pracy chcemy dokładnie poznać w jakim środowisku i w jaki sposób chcesz wykorzystywać program, który dla Ciebie piszemy. Dzięki temu będziemy w stanie podpowiedzieć Tobie najlepsze rozwiązanie. Dlatego chętnie spotkamy się w Twojej firmie na terenie Poznania lub Wielkopolski abyś mógł nam pokazać do czego naprawdę potrzebujesz rozwiązania informatycznego.

 

Jesteś niezdecydowany? Masz Jakieś pytanie?