Konsulting IT i programowanie

 

pisanie aplikacji webowej

Na świecie codziennie powstają dziesiątki nowych programów komputerowych. Część z nich to programy pisane na zamówienie poszczególnych firm, które uświadomiły sobie, że bez inwestycji w nowoczesne technologie tracą nie tylko konkurencyjność ale przede wszystkim wciąż ponoszą wysokie koszty związane z zatrudnieniem. A przecież po to są komputery aby nasza praca była wydajniejsza i zautomatyzowana. Może czas pomyśleć o aplikacji dla Twojej firmy?

 

 

strzalkaP   Zaprojektujemy i napiszemy dla Ciebie program komputerowy

 

 

Konsulting ITWiele procesów biznesowych bez problemu może zostać zautomatyzowanych przez odpowiednio dobrane programy komputerowe. Niestety brak fachowej wiedzy na temat możliwości jakie niesie ze sobą informatyzacja przedsiębiorstwa zamyka niektórym firmom drogę do innowacyjności. Aby tego uniknąć powstają takie firmy jak nasza, których zadaniem jest przejęcie zaplecza informatycznego ( outsourcing IT ) i zaproponowanie najlepszych rozwiązań przy jednoczesnym ich wdrożeniu.

 

 

strzalkaP   Doradzimy rozwiązanie informatyczne dla Twojej firmy.

 

 

Konsulting IT to także wdrożenie nowych rozwiązań i narzędzi informatycznych. Jesteśmy informatykami ( a w większości programistami ) z wieloletnim doświadczeniem zatem nie tylko pozwolimy Ci zrozumieć skomplikowany język komputerów ale także wdrożymy i zajmiemy się utrzymaniem aplikacji komputerowych, których używa Twoja firma. W ramach usług konsultingowych IT świadczymy pełen zakres usług:

  • Analiza
  • Wdrożenie
  • Szkolenie
  • Utrzymanie

 

 

strzalkaP   Wdrożymy i będziemy utrzymywać Twoj nowy system

 

 

Dlaczego Konsulting IT?

 

Na pytanie dlaczego skorzystać z usług konsultingowych zewnętrznej firmy informatycznej można odpowiedzieć cytatem Henry’ego Forda:

Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my.

Po prostu nie sposób aby wszyscy znali się na wszystkim. My też nie zajmujemy się każdą dziedziną informatyki, gdyż jest ona prawie nieograniczona ale dział tworzenia oprogramowania w technologii Java / J2EE to coś w czym z czystym sumieniem możemy konkurować z innymi. Nie chcemy być gołosłowni zatem niech naszą wizytówką będą projekty informatyczne, które implementowaliśmy i które do dziś używane są przez naszych klientów.

 

Czy wasz konsulting IT jest drogi?

 

Czy usługi konsultingowe mogą być tanie? Czy firmy stać na korzystanie z zewnętrznych firm informatycznych? Po części odpowiedź na to pytanie mogą Państwo znaleźć w informacji na temat outsourcingu IT. My jednak podsumujemy naszą firmę:

  • NIE jesteśmy najlepsi 

– najlepsza jak sama nazwa wskazuje może być tylko jedna osoba, jedna firma, jeden podmiot. Jest od nas z pewnością wiele lepszych i gorszych firm ale to co robimy robimy dobrze i solidnie i nigdy nie pozwolimy by współpracujące z nami firmy były niezadowolone. Wiele firm rości sobie prawo do bycia najlepszymi my chcemy być ‚tylko’ bardzo dobrzy.

 

  • NIE jesteśmy najtańsi

 – nie wiemy ile jest od nas firm droższych, ile jest tańszych. Nasze usługi wyceniamy zgodnie z „kosztami produktu” + nasz zarobek. Nie praktykujemy ukrytych kosztów i zawsze stawiamy sprawę jasno. Informatyka i tym samym konsulting IT to skomplikowana dziedzina wymagająca ciągłego kształcenia się i rozwoju. Wiemy, że dostarczamy usługi na wysokim poziomie i wiemy, że taniej się nie da.