Tworzenie zespołu programistów

Wieloletnie doświadczenie Pracujący zespół programistów Javajakie zdobyliśmy pracując w dużych projektach dla takich firm jak BMW Vodafone, RWE czy Dalkia umożliwiło nam stworzenie modelu zespołu projektowego, którego charakterystyka pozwala na płynną i obarczoną niskim ryzykiem niepowodzenia pracę. Jeśli Państwa firma planuje prowadzenie projektu zgodnie z metodologia SCRUM (Agile) i zależy Państwu na zgranym i dobrze dobranym pod kątem umiejętności i znajomości technologii zespole, nasza firma podejmie się rekrutacji członków takiego zespołu.

Mając styczność z programowaniem na co dzień doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważny jest dobrze zgrany zespół. Złe skontruowanie takiego zespołu może w najlepszym przypadku powodować obniżenie wydajności a co za tym idzie opóźnienia w projekcie. Jednak najgorszym scenariuszem jest tworzenie złego kodu, który może prowadzić do nieskalowalności systemu a co za tym idzie niepowodzenia całego projektu w jego zaawansowanej fazie.

By tego uniknąć bardzo ważne jest dobranie takich pracowników, którzy nie tylko wykonują swoją pracę ale przede wszystkim wykonują ją na wysokim poziomie dostarczając kod wysokiej jakości. Gwarantujemy, iż stworzony przez nas zespół będzie odznaczać się właśnie takimi cechami.