Klient

Outsourcing kadr IT (body-leasing)

outsourcing programistów

Wyszukujemy, weryfikujemy i rekrutujemy specjalistów z branży IT (w szczególności programistów) na potrzeby tworzenia oprogramowania dla firm programistycznych, informatycznych, telekomunikacyjnych jak i pojedynczych projektów. Jeśli planujecie Państwo tworzenie projektu w języku Java, J2EE, C++, C# lub PHP to z chęcią podejmiemy się dostarczenia wyszkolonej i doświadczonej kadry. Nasz zespół mający ciągłą styczność z pisaniem kodu może w profesjonalny i fachowy sposób przeprowadzić weryfikację danego kandydata.

Consulting IT

it

Potrzebujesz specjalistyczne oprogramowanie, chciałbyś wdrożyć nową technologię, nie znasz się na rozwiązaniach IT a może wymarzyłeś sobie program komputerowy, który znacznie ułatwiłby Twoją pracę? Świetnie się składa ponieważ my zajmujemy się informatyką i consultingiem IT już od 8 lat. Nie musisz tworzyć działu informatycznego w swojej firmie - chętnie podpowiemy jak świat nowoczesnych technologii może się Tobie przydać.

Pisanie programów komputerowych na zamówienie

aplikacje

Chcieliby państwo zlecić wykonanie programu w technologii Java/J2EE lub też posiadają Państwo aplikację opartą na języku Java? Nasi programiści mogą dla Państwa wykonać aplikację zgodną z dostarczoną specyfikacją lub też przejąć i rozwijać już istniejące rozwiązanie.

Rekrutacja programistów

rekrutacja_klient

Zajmujemy się wyszukiwaniem oraz weryfikacją umiejętności specjalistów IT. Przeprowadzamy rekrutację według wytycznych pracodawcy na stanowiska:

  • Programista
  • Tester
  • Kierownik projektu
  • Konsultant SAP
  • ...

Tworzenie zespołu projektowego

zespol

Wieloletnie doświadczenie jakie zdobybyliśmy pracując w dużych projektach dla takich firm jak BMW, Vodafone, RWE czy Dalkia umożliwiło nam stworzenie modelu zespołu projektowego, którego charakterystyka pozwala na płynną i obarczoną niskim ryzykiem pracę. Jeśli Państwa firma planuje prowadzenie projektu zgodnie z metodologia SCRUM (Agile) i zależy Państwu na zgranym i dobrze dobranym pod kątem umiejętności i znajomości technlogii zespole, nasza firma podejmie się rekrutacji członków takigo zespołu.

outsourcing programistów
Outsourcing kadr IT (body-leasing)
it
Consulting IT
aplikacje
Pisanie programów komputerowych na zamówienie
rekrutacja_klient
Rekrutacja programistów
zespol
Tworzenie zespołu projektowego