Outsourcing kadr IT ( Poznań )

programisciFirma Jeden IT, założona przez programistów z wieloletnim doświadczeniem w projektach zagranicznych umożliwia dostęp polskim i zagranicznym firmom do rynku usług IT w Polsce. Jeśli potrzebują Państwo pilnie zespołu programistów, wdrożeniowców czy też administratorów to chętnie zaoferujemy pomoc w znalezieniu odpowiednich pracowników lub też udostępnimy jeden z naszych wewnętrznych zespołów. Współpracujemy także z grupami informatyków którzy stworzą dla Państwa aplikację według dostarczonej specyfikacji lub zaangażują się w rozwijanie istniejącego już projektu. Nasza kadra to wysoce wyszkolony zespół programujący zgodnie z zasadami Clean Code w metodologii SCRUM (Agile). Tym samym przeprowadzając rekrutację dla firm na poniższe stanowiska staramy się gruntownie zweryfikować umiejętności kandydata pod kątem oczekiwań klienta. Uważamy bowiem, że tworzenie oprogramowania to sztuka, która nie tylko musi się podobać i działać poprawnie ale przede wszystkim cechować się wysoką jakością kodu. Jeśli interesuje Państwa Outsourcing kadr IT to zapraszamy do współpracy

Jeśli poszukują Państwo:

  • Programisty
  • Testera
  • Kierownika projektu
  • Specjalisty baz danych
  • Wdrożeniowca
  • SCRUM mastera
  • Konsultanta SAP
  • Architekta
  • Administratora

Znajdziemy go dla Państwa!

 

Umożliwiamy także przeprowadzenie wspólnej rozmowy kwalifikacyjnej za pomocą wideokonferencji! Nie potrzebują Państwo żadnego dodatkowego sprzętu oprócz dostępu do Internetu i mikrofonu!

 

Outsourcing kadr IT od zaraz

 

Jeśli sytuacja w Państwa firmie wymusza zatrudnienie większej ilości pracowników to najlepszym sposobem na uzupełnienie braków jest skontaktowanie się z firmą, która dysponuje gotowym zespołem specjalistów. Nasza firma nie tylko posiada własną kadrę IT ale także współpracuje z firmami informatycznymi, które specjalizują się w branży konsultingu informatycznego. Dzięki temu jesteśmy w stanie w krótkim czasie udzielić Państwu wsparcia personalnego nie tylko z naszej strony ale także ze strony firm z nami współpracujących. Koszty poszukiwania odpowiednich pracowników są wysokie zaś czas na ich znalezienie ciągle się wydłuża. Outsourcing kadr IT wcale nie jest drogi a pozwala na szybkie dostarczenie odpowiednich pracowników i rozpoczęcie projektu prawie z dnia na dzień.

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem opisującym jak wygląda na czym polega outsourcing kadr IT.

 

Usługi Outsourcingu świadczymy na terenie miasta Poznań