Rekrutacja specjalistów IT

Programistów ubiegających się o pracę weryfikujemy za pomocą Pair ProgrammingJako jedyna firma w Polsce oferujemy weryfikację kandydata poprzez Pair Programming czyli programowanie w parze.

Rekrutacja polega na przydzieleniu kandydatowi paru zadań programistycznych, które rozwiązuje przy komputerze w parze wraz z doświadczonym i certyfikowanym programistą naszej firmy.  Po zakończonej sesji oddelegowany programista jest w stanie ocenić umiejętności techniczne, trafność doboru algorytmów i wzorców projektowych przez kandydata.

Dodatkowo oceniana jest jakość kodu oraz jego zgodność z zasadami  Clean Code.  Klient otrzymuje od nas podsumowanie rekrutacji wraz z komentarzem naszych specjalistów.

  

Specjaliści IT rekrutują specjalistów IT

 

Pair Programming to najskuteczniejszy i szeroko stosowany w metodologii SCRUM sposób wymiany wiedzy między programistami. Najczęściej stosuje się go w celu wdrożenia nowych członków zespołu i zaznajomienia ich z kodem aplikacji, którą przyjdzie im rozwijać. W naszej firmie wykorzystujemy pair programming w celu poznania umiejętności kandydata. Takie podejście umożliwia natychmiastowe wychwycenie mocniejszych i słabszych stron programisty i jest kierowane do firm, którym zależy na zatrudnieniu pracownika o określonych predyspozycjach.

Zajmujemy się wyszukiwaniem oraz weryfikacją umiejętności specjalistów z branży IT. Przeprowadzamy rekrutację według wytycznych pracodawcy na stanowiska:

  • Programista
  • Tester
  • Kierownik projektu
  • Architekt baz danych
  • Wdrożeniowiec
  • SCRUM master
  • Konsultant SAP
  • Architekt
  • Administrator

Dzięki temu, iż nasza firma również świadczy usługi programistyczne możemy zapewnić, iż rekrutacja będzie przeprowadzana przez doświadczonych programistów. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju sugestie ze strony zleceniodawcy. Możemy przygotować własny program rekrutacji w skład którego wejdą testy i zadania programistyczne. Naszym celem jest sprawdzenie faktycznych umiejętności programowania a nie wyuczonych na pamięć wzorców projektowych.

Powierzając nam przeprowadzenie rekrutacji mogą być Państwo pewni, iż rekomendowani przez nas kandydaci poradzą sobie ze stawianymi im zadaniami. Wiele firm rekrutacyjnych nie jest w stanie przeprowadzić technicznej analizy kandydatów ze względu na brak kadry informatycznej. Nas ten problem nie dotyczy. Zlecając nam dostarczenie specjalistów IT zapewniają sobie Państwo ciągłość pracy bez  konieczności angażowania własnych zasobów tym samym oszczędność cennego czasu.